top of page

Хореография

Хореографія - витончений вид мистецтва, вона є хорошим стимулом для виховання прекрасного і доброго в людині.
Хореографія - перевірений помічник не тільки в фізичному розвитку дитини, а й у формуванні його внутрішньої культури, естетичних уподобань, щирості почуттів, польоту фантазії.


Заняття за такими напрямками:

  • Класичний танець,

  • jazz modern,

  • основи народно-сценічного танцю,

  • естрадний танець,

  • Hip-Hoр.

Класичний танець

Він є основою хореографії. Класика дозволяє пізнати всі тонкощі балетного мистецтва, відчути гармонію рухів і музики.
- екзерсис біля станку (комплекс вправ для "розігріву" м'язів і підготовки тіла до більшого навантаження)
- екзерсис на середині залу розділ Adagio (вправи без опори на середині залу). Вивчення стрибків (Allegro)
- вправи по діагоналі і обертання
- партерний тренаж (комплекс вправ для розробки виворотності, розтяжки, зміцнення м'язів.)
- елементи постановок хореографічних номерів для шоу та концертів.

Jazz modern

Це напрямок сучасної сценічної хореографії. Він включає в себе класичні балетні па, і модерні ламані руху, і хіп-хоповскі стрибки і акробатичні трюки з брейку.
Мета: навчити дитину відчувати своє тіло, висловлювати почуття за допомогою рухів, виробити координацію рухів, допомогти дитині стати менш скутим і сором'язливим.

Естрадний танець

Це вид сценічного танцю, невелика танцювальна мініатюра, частіше розважального характеру. Це танцювальний напрямок, складається з самих різних стилів jazz modern. Тут присутні елементи класичного танцю, R & B, хіп-хопу і навіть акробатичні елементи.
Заняття естрадним танцем розвивають різні танцювальні навички, знайомлять з багатьма танцювальними техніками, що призводить до розвитку танцювального уяви, в процесі занять розвивається почуття ритму і творчі здібності.

Хіп-Хоп

Танцювальний і музичний напрямок молодіжної культури. Хіп-хоп це не просто музика чи танець, а молодіжна субкультура, яка саме танцем проявляє свою індивідуальність. Тому і танцювальні та музичні композиції в стилі хіп-хоп можуть відрізнятися один від одного. У культурі хіп-хопу виділяються напрямки: Музика - реп, Танець - брейк-денс. Завдання нашого театру з'єднати всі ці напрямки в одне ціле, адже танець хіп-хопу - це танець команди.

bottom of page