Малюки-Пазлики

Шоу-театр "Music puzzle" хоче запропонувати для наймолодших учасників (1.5 - 3 роки) новий проект. В цьому році ми відкрили експериментальну групу для малюків "Малюки- Пазлики". В наш час діти стрімко розвиваються, і всі батьки починають турбуватися про ранній розвиток дитини. Ось ми і подумали, а чому б не запропонувати "Міні Шоу-театр".

 

У Вас вже з'явилася доля скептитизму: "Який театр,якщо моя дитина ще не розмовляє?" "Він ще не слухає навіть маму, зосереджується максимум на хвилину, а потім ганяє по колу без зупину." "Їй би навчитися з початку ложку тримати." Але ж ми будемо працювати з  емоційною сферою. Діти молодшого дошкільного віку роблять тільки те, що їм подобається, а наша задача зацікавити їх так, щоб вони захотіли робити те, що нам потрібно.

 

На заняттях з акторської майстерності (Казковий театр) знайомі образи пробудять бажання перетворитися у кішечку, лева або собачку і для цього не потрібне опанування мови, ми розмовляємо мовою образів. Але з часом бажання висловити свою думку пробудить швидше заговорити. На хореографії (Топ-Хлоп малюки) знайомі образи пробудять бажання гойдатися, як на гойдалці, нагодувати курочку чи показати, який великий слон, і яке мале мишиня та ін.

 

На музичному занятті захочеться підспівувати знайомі пісеньки, і вже підспівування окремих звуків - це досягнення для малечі. А природній інтерес до різноманітних звуків заохотить грати на дитячих музичних інструментах, буде розвивати чуття ритму і музичний слух. І саме головне - це єдина група, де батьки можуть бути присутніми на всіх заняттях і спостерігати, як розвивається їх дитина!

 

Після 1-2 року навчання в групі "Малюки- пазлики" дітки переходять в основний склад шоу-театру "Music puzzle" і готові виступати на великій сцені! Залиште сумніви, треба спробувати!