top of page

Шоу театр «Music Puzzle»

Якщо в вашій сім'ї підростає малий артист, який любить співати, танцювати та імпровізувати під музику, розказує цікаві історії і казки,то Вам до нас. Якщо ж ваша дитина сором'язлива, невпевнено почуває себе у великих компаніях, уникає спілкування з однолітками, то Вам тим більше до нас :)

 

Шоу-театр "Music puzzle" розкриє таланти і потенціал Вашої дитини, навчить танцювати і співати, впевнено триматися перед великою аудиторією, легко заводити друзів та вільно спілкуватися з однолітками. Також, на Вашу дитину чекатимуть виступи на сцені: мюзікли, концерти, конкурси і фестивалі, цікаві поїздки з шоу-театром в інші міста нашої країни, а також і за кордон. Ми чекаємо саме на Вашу дитину, нам її дуже не вистачає, бо вона найтаналовитіша!!!

Дитячий музичний шоу-театр "Music puzzle" - це чарівне місце, де дитина може вільно творити і розвиватися. Разом ми створюємо країну творчості. Метою навчання в театрі є розкриття необмежених творчих здібностей дитини, а також, діти мають можливість познайомитися з прекрасним світом танцювального, вокального, театрального мистецтва. Де танець там і музика, де музика - там і вокал, де вихід на сцену - там і акторську майстерність.

А для наших найменших артистів (1.5 - 3 роки) ми створили новий проект - "Малюки-Пазлики"

Заняття проходять за напрямками:

Хореографія

класична, сучасна, jazz modern, hip-hop

Акторська майстерність

 сценічна мова, сцен рух, розвиток творчого мислення

Вокал

естрадний, академічний

Гра на фортепіано

індивідуальні заняття з викладачем

34398153_1701151516648657_64377573307244

Малюки-пазлики (1,5-3)

Міні-театр для найменших наших артистів

bottom of page