top of page

Напрями студії

Ви ще вагаєтесь, який садочок обрати для своєї дитини? Це зрозуміло, бо всі батьки турбуються і піклуються про свою дитину і хочуть для неї тільки самого найкращого! Не треба поспішати із вибором, треба все продумати і зважити. Навколо дуже багато гарних садочків, де будуть дуже піклуватися про Вашу дитину.

 

Але ми Вам пропонуємо зовсім новий формат: ми не садочок, а студія розвитку дитини повного дня. Що це означає? Ваша дитина знаходиться у нас за Вашим бажанням півдня (з 8.00- до 13:00) або цілий день (з 8.00 до 19.00). Але на відміну від садочка, у нас розроблена ціла система навчання, існує розклад, як у школі, де кожен предмет викладає окремий фахівець.

 

У першу половину дня дітки не гуляють на вулиці, як в інших дитячих закладах. Можливо ви обурено спитаєте: 'Як так, чому?' Тому що дитяча психіка дошкільного віку найбільш сприйнятлива до навчання саме в першій половині дня і засвоєння матеріалу максимально активне. Дітки після занять відпочивають на тихій годині і вже після сну мають вільний час, а також прогулянки на свіжому повітрі з цікавими рухливими іграми.

 

Та якщо Ви подумали, що дітки в першій половині дня сидять тільки за партами, то це не так :) Навчання проходить у вільній ігровій формі, діти переходять з одного класу в інший, змінюється вид діяльності, міняються вчителі. До Ваших послуг працює штат із 12 висококваліфікованих фахівців з англійської мови, математики, письма, народознавства, хореографії, вокалу, казкотерапії, творчості, фізичного виховання та ін. Ми чекаємо на Вас і Ваших дітей. Але завжди пам'ятайте, яку б дитячу установу Ви не обрали, Ви зробили правильний вибір, бо тільки Ви, батьки, знаєте, що найкраще обрати для Вашої дитини!

Сьогодні, коли дитина закінчує дошкільний учбовий заклад, батьків турбує питання: «Що робити далі, як вступити до школи, яким чином підготувати дитину до екзамену». І справді, якщо раніше дітей просто зараховували до школи, то в наш стрімкий час треба пройти тести або скласти іспит ,як до вищого учбового закладу, і ще не відомо, чи зарахують Вашу дитину. Звичайно, якщо є попит, то є і пропозиція.

 

Для вас, батьки, широкий спектр вибору, практично у кожному дитячому центрі ви знайдете чудові новітні програми і методики по підготовці  дітей до школи! І це дуже радує! Чим же хочемо здивувати вас ми? А ось дивувати, мабуть, і не будемо. Ми дуже пишаємось тим, що у нас працює заслужений педагог з 36-ріним стажем, кваліфікований спеціаліст Норенко Вікторія Василівна! Вона не відкидає старої системи освіти, а дуже органічно поєднує її з новими програмами. Вміє знайти підхід до кожної дитини і відповідає за результат своєї роботи. А результат говорить сам за себе: всі її випускники отримали високу оцінку на співбесідах і були зараховані в школи, в які планували вступити! Приходьте і перевірте на своєму досвіді, а потім розповідайте про нас своїм друзям!!!

Студія естетичного розвитку "Чудо-Діти" (повного дня)

від 3 до 6

Наша програма навчання:

 • Математика;

 • Грамота;

 • Англійська мова;

 • Народозновство;

 • Хореографія;

 • Музичні заняття;

 • Фізкультура;

 • Творчість

Підготовка до школи

від 3 до 6

Наші досвічені викладачі підготують ваших діток до школи.
Програма навчання:

 • Математика;

 • Грамота;

 • Англійська мова;

Літній табір "Дружные ребята"

від 3 до 13

Влітку в нашій студії працює табір. Дітки разом навчаються, грають, святкують Дні народження та відпочивають. Також, ми організовуємо екскурсії у різні цікаві місця.

bottom of page